O nás

Na současné adrese jsme od roku 1992 provozovali velkoobchod s jízdními koly Reta a také současně servis jízdních kol. Od roku 1994 je otevřena kamenná prodejna jízdních kol a příslušenství, která za dobu své existence prošla několika úpravami a přestavbami, abychom reagovali na stále náročnější potřeby zákazníků. Sortiment se také obměňoval.

Větší zlom nastal v roce 1999, kdy jsme se stali oficiálním výhradním distributorem jízdních kol značky Wheeler a dílů a příslušenství značky Acor pro celou Českou republiku. Vybudovali jsme poměrně rozsáhlou síť našich partnerů, kteří kola Wheeler a díly Acor prodávají. Postupem času přibyly i další značky - B&W International, která vyrábí kufry, přepravní tašky a ochranné obaly na kola, SKS Germany, výrobce blatníků, pumpiček a nářadí a Progold Lubricants, maziva a čističe.

V současné době kromě velkoobchodní a maloobchodní činnosti nabízíme svým zákazníkům i několik nových Eshopů, kde mohou naše zboží nakupovat v pohodlí svých domovů. 

V současné době pro cyklisty z Hradce Králové provozujeme ojedinělou záležitost - plně automatický parkovací dům pro jízdní kola. Najdete ho v nejbližší blízkosti hradeckého hlavního vlakového nádraží. Možná, že nějaký takový další bude přístě stát zrovna blízko vašeho bydliště. 

 

 

 

Infolinka: 495407239E-mail: info@wheeler.cz
2012 © VELO CZ s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio